Rekrutacja do Przedszkola


 Cieszymy się z każdej Rodziny, która chciałaby do nas dołączyć!
W celu umówienia się na spotkanie, zainteresowanej Rodziny
z przedstawicielem Przedszkola, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 
606 496 222 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..DOŁĄCZ DO NAS - ETAPY REKRUTACJI

ETAP I

W przypadku gdy Rodzina jest zainteresowana zapisaniem dziecka do Przedszkola ustalamy termin spotkania, w którym uczestniczą oboje Rodzice oraz przedstawiciel placówki. Celem spotkania jest poznanie zainteresowanej Rodziny pod kątem angażowania się w wychowanie dziecka i działalność placówki. 

ETAP II

Jeśli wszyscy zainteresowani uznają, że współpraca jest możliwa, Rodzina jest umawiana na spotkanie z pełnomocnikiem Zarządu do spraw ekonomicznych. Spotkanie dotyczy podjęcia przez daną Rodzinę materialnej współodpowiedzialności za rozwój placówki. W spotkaniu udział biorą oboje rodzice. Wysokość miesięcznej opłaty za uczęszczanie dziecka do Przedszkola jest ustalana indywidualnie dla każdej Rodziny. Wynika to z faktu, że możliwości finansowe zgłaszających się Rodziców, nie są kryterium, ani warunkiem do rozpoczęcia edukacji w Przedszkolu w przypadku, gdy Rodzina się z nim utożsamia. Rodzice mają okazję porozmawiać i wspólnie wypracować rozwiązanie optymalne dla obu stron. 

ETAP III

Proces przyjęcia do Katolickiego Przedszkola Ziarenko kończy się wraz z podpisaniem umowy o naukę i dopełnieniem wszystkich formalności pomiędzy Rodziną a Stowarzyszeniem "Światło" oraz pomiędzy Rodziną i placówką. 

Potrzebujesz więcej informacji, masz pytania? Skontaktuj się z nami.

 

Katolickie Przedszkole "Ziarenko"

ul. Czarnieckiego 3
43-300 Bielsko-Biała

tel. 33 483 13 94, 606 496 222

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Organ prowadzący:

Bielskie Stowarzyszenie Wspierania
Edukacji i Rodziny "Światło" (non-profit)

ul. Czarnieckiego 3
43-300 Bielsko-Biała

KRS 0000361743

Nr konta bankowego:
Bank PEKAO
24 1240 4142 1111 0010 7293 8626

Copyright © 2011-2017
Bielskie Stowarzyszenie

Wspierania Edukacji i Rodziny "Światło"